Małgorzata Sebin - strona domowa
start aktualnościserbin-racinglitwin-racingpływanieszkolenia moto motorsport księga gościkontakt

aktualnosci

Podziękowania za sezon wyścigowy 2014
2014-10-13

Ten sezon nie szczędził naszemu zespołowi rozczarowań. Wiele razy Jakub musiał podnosić się z kolan, a my nosić ze sobą ciężar rozczarowań. Nic nie układało się pomyślnie. Tym bardziej zwycięstwo w ostatni weekend w Poznaniu jest dla nas bardzo satysfakcjonujące. Ale to wszystko nie byłoby możliwe bez kliku wspaniałych ludzi...

Szczególne podziękowania chciałabym skierować do dwóch osób: André Gerstnera - prezesa GROCLIN GROUP za wsparcie finansowe oraz mentalne w tych dniach, kiedy najbardziej tego potrzebowaliśmy, oraz do WojtkaStaniszewskiego - prezesa STS LOGISTIC i CLIP LOGISTIC za wszystko, co poza wsparciem finansowym zrobił dla umożliwienia Jakubowi życia i pracy w Poznaniu. To wielka dla nas rzecz! Panowie, dziękuję za okazane zaufanie! 

Dziękuję także Markowi Danelczykowi (VW Danelczyk), który zawsze bardzo nam dopinguje i wspiera nie tylko finansowo, Robertowi Olszewskiemu (MA-FRA) oraz Kubie Tomczykowi - właścicielowi firmy Cronic (Rally Shop) za błyskawiczne reakcje marketingowe, wspaniałe pomysły i natychmiastową ich realizację. Panowie, doceniam to, co od Was otrzymujemy!
 
Szczególne podziękowania chciałabym także przekazać fantastycznemu kierowcy wyścigowemu, który w tym sezonie był inżynierem wyścigowym Jakuba. Kevin Mirocha oddał całą swoją wiedzę by Jakub jeździł jeszcze szybciej. Dziękuję Mistrzu. Twoja praca na pewno zaprocentuje. Równie mocno dziękuję Zbyszkowi Szwagierczakowi za wszystko, co widzi i precyzyjnie wytyka nie tylko Jakubowi ale także mnie. Uwielbiam jego konstruktywną krytykę! Dziękuję także Karolowi (Mirek Karolczyk) za pomoc i towarzystwo w trakcie kolejnego, trudno zliczyć którego już, wspólnego sezonu wyścigowego. 
 
Na koniec podziękowania dla mojego Krzysia, bez którego w ogóle by nas tu nie było. To on w 2012 roku postawił nasze życie na głowie wysyłając Kubę na testy do Niemiec.
 
Żyjemy po to by się ścigać!
 
 
 
 
Galeria zdjęć Sezon 2014
André Gerstner - prezes GROCLIN GROUP.
Wojtek Staniszewski - prezes STS LOGISTIC, CLIP LOGISTIC z Agnieszką Hipś.
Marek Danelczyk - VW DANELCZYK.
Robert Olszewski - MA FRA.
Jakub Tomczyk - CRONIC (Rally Shop).
Zbyszek Szwagierczak
Kevin Mirocha
Jakub i Damian Litwin.
Z Karolem :)
Niezniszczalni!
Zwycięstwo i radość...
Wojownik...

powrót


Copyright © 2011 serbin-racing.com, Wszelkie prawa zastrzeżone • Created by stronadomowa.net • Liczniki agnat.pl