Małgorzata Sebin - strona domowa
start aktualnościserbin-racinglitwin-racingpływanieszkolenia moto motorsport księga gościkontakt

aktualnosci

VICE MISTRZ VOLKSWAGEN CASTROL CUP 2013...
2013-10-11

 

 

WYGRANY OSTATNI WYŚCIG SEZONU i TYTUŁ VICE MISTRZA VOLKSWAGEN CASTROL CUP 2013 - jest faktem... 

Ostatni wyścigowy weekend na Torze Poznań zakończył się podwójnym sukcesem - wygranym wyścigiem a tym samym wywalczonym tytułem VICE MISTRZA. To wspaniały sukces dla mnie i całego zespołu SERBIN-LITWIN RACING TEAM.

Dziękuję moim tegorocznym sponsorom: Robertowi Olszewskiemu (MA-FRA) oraz Jakubowi Tomczykowi (CRONIC - właścicielowi sklepu www.Rally Shop.pl). Dziękuję bardzo trenerowi i mojemu GURU - Zbyszkowi Szwagierczakowi, Markowi Zajdlowi za szerokie działania PR, Agnieszce Adamczyk za oprawę medialną, Arturowi Ryterskiemu za wsparcie, bratu Damianowi za wiarę w zwycięstwo oraz wszystkim, którzy dołożyli cegiełkę do tego zwycięstwa. Dziękuję kibicom za doping i wsparcie w trudnych chwilach. 

Szczególne podziękowania chciałbym złożyć Wojtkowi Staniszewskiemu (właścicielaowi firmy STS Logistic) za zaufanie i wyjątkowe prezenty na zakończenie sezonu. Startować w Twoich barwach było i będzie dla mnie i całego zespołu zaszczytem!

Ogromnie mocno dziękuję moim rodzicom - Gosi Serbin i Krzysiowi Litwinowi. Bez Was i Waszych wyrzeczeń nie byłoby mnie tutaj. Ten sukces dedykuję Wam.

 

Galeria zdjęć VICE MISTRZ VW CASTROL CUP 2013...
Zwycięstwo smakuje wyjątkowo!
Mało brakowało do zwycięstwa!
Upragnione zwycięstwo!
Pierwsza szachownica dla mnie!

powrót


Copyright © 2011 serbin-racing.com, Wszelkie prawa zastrzeżone • Created by stronadomowa.net • Liczniki agnat.pl