Małgorzata Sebin - strona domowa
start aktualnościserbin-racinglitwin-racingpływanieszkolenia moto motorsport księga gościkontakt

aktualnosci

BOŚ WFOŚ WYŚCIG MISTRZÓW 2012
2012-12-11

 

BOŚ WFOŚ WYŚCIG MISTRZÓW 20122012-12-11« powrót

Wielkie wydarzenie w Szczecinie!

W jednym miejscu cała śmietanka polskiego motorsportu ściagała się na torze gokartowym. Wielka bitwa RAJDOWCY vs WYŚCIGOWCY zakończyła się, podobnie jak w roku 2011, zwycięstwem kierowców wyścigowych 100 - 68 punktów. 

W wyścigu VIP zwyciężył Artur Ryterski (uczestnik Mistrzostw Świata w kartingu halowym w 2012 roku) przez Peterem Zukowskim (inżynierem wyścigowym Volkswagena) oraz Mikołajem Madejem (dziennikarzem TVP).

W wyścigu "Młodych Wików" zwyciężył Jakub Kierasiński przed Szymonem Urbaniakiem i Michałem Grzybem.

Organizatorzy: SERBIN-LITWIN RACING TEAM dziękują wszystkim zawodnikom, dziennikarzom i VIP-om za przyjęcie zaproszenia na to wydarzenie. Szczególne podziękowania składamy głównym sponsorom: BANKOWI OCHRONY ŚRODOWISKA i WOJEWÓDZKIEMU FUNDUSZOWI OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W SZCZECINIE. Bez nich ta impreza nie moglaby się odbyć.

Ogromne podziękowania organizatorzy składają także Panu Wojewodzie Zachodniopomorskiemu Marcinowi Zydorowiczowi za wiarę w sukces przedsięwzięcia oraz za jego wsparcie organizacyjne.

Podziękowania także dla sponsorów: Urzędu Marszałkowskiego, Miasta Szczecina, firmy ALEX, BASEN HURT, dealera BMW firmy Państwa Bońkowskich, ECUSOFT - fundatorowi nagrody głównej a także wszystkim, którzy wsparli BOŚ WFOŚ WYŚCIG MISTRZÓW siłą woli i siłą własnych mięśni.

Szczególne podziękowania także dla sędziów: Krzysztofa Ponińskiego, Mirosława Szcześniaka i Karola Basza.

DO ZOBACZENIA 14 GRUDNIA 2013 ROKU!

Galeria zdjęć BOŚ WFOŚ WYŚCIG MISTRZÓW 2012

powrót


Copyright © 2011 serbin-racing.com, Wszelkie prawa zastrzeżone • Created by stronadomowa.net • Liczniki agnat.pl